Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej leotards

Gimnastyka artystyczna to jedna z najpiękniejszych dziedzin sportu, niezwykle wdzięczna i widowiskowa. Oglądanie zawodów to wspaniałe przeżycie. Dziewczyny w różnobarwnych, błyszczących strojach poruszają się w rytm muzyki z gracją, lekko jak motyle. Patrząc na nie, wydaje się jakby skomplikowane układy i prawie niemożliwe do wykonania figury przychodziły im łatwo i naturalnie. Nie zawsze, zachwycając się występami, pamiętamy, że tak naprawdę to są efekty ciężkiej pracy i wielogodzinnych, codziennych treningów.

Podziw należy się zawodniczkom, często zaledwie kilkuletnim, przede wszystkim za  wytrwałość i upór w dążeniu do celu, przezwyciężanie swoich słabości, systematyczność i samodyscyplinę.

szycie strojów do gimnastyki artystycznej

Jestem przekonana, że z tych małych, słodkich dziewczynek wyrastają nie tylko piękne i zgrabne ale przede wszystkim silne i mądre kobiety. Lata uprawiania gimnastyki artystycznej, związane z tym poświęcenie i wyrzeczenia, wzloty i upadki, kształtują nie tylko ciało ale i charakter, uczą pokory ale i wiary we własne możliwości, uczą, że za każdym prawdziwym sukcesem kryje się codzienna, ciężka praca. Szycie strojów dla takich klientek to prawdziwa przyjemność!

Projektowanie i szycie strojów startowych

Od kilka lat zawodowo zajmuję się projektowaniem i szyciem strojów startowych do gimnastyki artystycznej na zamówienie. Stroje wykonuję z wysokiej jakości elastycznych tkanin. Cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od fasonu, wzoru oraz ilości użytych kryształków i zdobień. Możliwa jest płatność w ratach.

Z natury jestem perfekcjonistką dlatego moje prace wykonuję starannie, dopracowuję szczegóły, precyzyjnie wykańczam. Bardzo mi zależy na najwyższej jakości wykonania, ponieważ radość jaką daje mi tworzenie zawsze się zwielokrotnia, kiedy otrzymuję „uśmiechnięte” maile od zadowolonych klientów.

Stroje do gimnastyki artystycznej na zamówienie

Przymiarka stroju startowego (zdjęcie wymiarów) może się odbyć w Krakowie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu. Wymiary przyjmuję również zdalnie przez emaila lub messengera wg moich zaleceń. Po dokonaniu przedpłaty i zaakceptowaniu mojego projektu zgodnie z wytycznymi Klienta, wyceny stroju oraz terminu wykonania stroju rozpoczynam pracę nad nowym strojem gimnastycznym.

Klient ma możliwość uszyć nowy na zamówienie wg wymiarów, przerobić strój do gimnastyki artystycznej, woltyżerki, tańca – poszerzenie, odnawianie, ozdobić strój kryształkami.

Szyję korony do gimnastyki artystycznej.

korona do koka do gimnastyki artystycznej

Zapraszamy do kontaktu!

JOANNA GROËLE

jgroele@interia.pl
tel. 668 842 627
stroje do gimanstyki artystycznej - jgroele.pl - projektowanie, szycie, wypożyczalnia strojów
strój startowy uszyty przez Joannę Groelestroje do gimnastyki artystycznejstroje do gimnastyki artystycznej Kraków

Szyję na zamówienie stroje startowe do gimnastyki artystycznej.