Wiosenne wietrzenie szafy z krawcową w Krakowie

Dlaczego tak jest, że im więcej ubrań w szafie, tym bardziej nie ma co na siebie włożyć?

Też tak masz? Otwierasz  szafę, a potem stoisz przed nią minutę, dwie, pięć, zastanawiając się co na siebie włożyć? Wreszcie stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać, ale nie ma czasu, więc zirytowana szybko znów wkładasz to, co zwykle.  Znasz to? Chyba każda z nas tak ma…

Nie ma w tym nic dziwnego. Kupujemy ubrania szyte w milionach egzemplarzy, które mają pasować „na każdego” i bardzo często standardowy  rozmiar nie oznacza, że ubranie leży jak powinno. Rzeczy kupowanych online nawet nie jesteśmy w stanie wcześniej przymierzyć.  Potem widzimy, że spodnie są za długie, sukienka bez dekoltu dusi, coś ciśnie, coś wisi… Nie mówiąc już o tym, że nie zawsze wygląda się najlepiej w fasonach, które akurat są modne w tym sezonie. Poza tym rzeczy zwyczajnie się psują, zużywają. Zamek się sam rozjeżdża, zrobiła się dziurka, odpruło się itd.

Ciągle nie ma czasu się tym zająć bo jesteśmy zabiegane, zajęte, zmęczone. No pewnie, w końcu da się w tym chodzić, tylko „z tyłu głowy” zostaje brak zadowolenia, a nawet irytacja. Nikt nie lubi mieć szafy zawalonej ubraniami, w których nie chodzi, albo chodzi ale wygląda „jako tako”.  Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy co w tej bluzce czy sukience jest „nie tak”. I wisi taka smętnie, nieużywana, a wydanych pieniędzy szkoda…

Jakby to było wspaniale, codziennie otwierać szafę, w której na pierwszy rzut oka widać, co gdzie jest. Poukładane ubrania aż się proszą o założenie, a ty bierzesz cokolwiek i… po prostu świetnie wyglądasz! Nie musisz się zastanawiać, czy jeszcze się przyda, czy wyrzucić? Nie musisz chudnąć, nie musisz przytyć, nie musisz nawet kupować nowych ubrań.

Jak to zrobić?

A gdyby tak ktoś pomógł podjąć decyzję: poprawić, czy się pozbyć? Szczerze i obiektywnie ocenił czy  opłaca się przerabiać? I ostatecznie  sprawił,  żeby  spodnie ładnie leżały na tyłeczku, kurtka się sama nie rozpinała, a drobniaki nie ginęły w dziurawej kieszeni…

Praktycznie każdego ciucha da się przerobić, dopasować, poprawić...

Praktycznie każdego ciucha da się przerobić, dopasować, poprawić. Trzeba tylko mieć sprawdzoną  i kreatywną krawcową – specjalistkę, która się tym zajmie. Nie tylko się zajmie ale jeszcze doradzi. Taką, która „ma oko” i wie jak ukryć niedoskonałości, a wyeksponować zalety figury (bo przecież nikt normalny nie wygląda jak „lalka Barbie”). Ma poczucie estetyki i potrafi dopasować ubranie tak, żebyśmy  wyglądały atrakcyjnie. Szyje solidnie i starannie. No i jeszcze… jak się nie da czegoś zrobić, to żeby wymyśliła jak to zrobić! Czyli kochająca swoją pracę. A wszystko w miłej, kameralnej atmosferze, na spokojnie…

Masz taką? To pewnie nie masz w szafie niczego do przeróbki.

Nie masz? To już znalazłaś!

Krawcowa w Krakowie

Zadzwoń lub napisz, umów się i zarezerwuj sobie WIOSENNY PRZEGLĄD SZAFY – poświęcimy Ci tyle czasu ile trzeba! Przejrzymy z Tobą wszystkie ubrania. Przymierzysz, i powiesz co chciałabyś zmienić, my to zrobimy. Jeśli nie jesteś pewna, co zmienić, możesz oczekiwać profesjonalnej porady – jak u stylistki.

To jak zabawa „w przymierzanie” z przyjaciółkami – tylko lepiej, bo w efekcie będziesz miała szafę fajnych, dopasowanych, naprawionych ubrań, które lubisz! Z resztą jak chcesz, to wpadaj z przyjaciółką, zrobimy burzę mózgów:)

Wiosenne wietrzenie szafy!

Nie zwlekaj z decyzją! Teraz jest idealny czas na WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY!  Tym bardziej, że  nie ma co robić, bo wszystko pozamykane. Można produktywnie wykorzystać ten czas. A jak pandemia się skończy będziesz mieć pełno fajnych ciuchów. No i dodatkowo… więcej miejsca i porządek w szafie.

Bo przecież jak  wszystko przejrzymy i naprawimy, to poukładasz sobie ładnie, powiesisz, nawet kolorami, a co! Będzie jak w eleganckiej garderobie. Tylko dodać ulubiony zapach do szafy i gotowe. Za każdym razem kiedy ją otworzysz, poczujesz powiew wiosny! Jak koleżanka przyjdzie pożyczyć bluzkę, to padnie z wrażenia;)

Nie chcesz w kółko chodzić w tym samym? Chcesz odzyskać ulubione ciuchy i dać im drugie życie? Chcesz odświeżyć swoją garderobę ale bez wydawania majątku na nowe rzeczy?

Dodatkowo – personalizacja odzieży

Oferujemy jeszcze więcej! Jeśli tylko chcesz spersonalizujemy twoje ciuchy – ozdobimy haftem lub kryształkami np. kieszeń dżinsów, czapkę, bluzkę. Sprawimy, że Twoje ubrania będą weselsze  i niepowtarzalne!

Zapraszamy!

www.jgroele.pl