Smok dwugłowy – maskotka dla dzieci handmade amigurumi

450,00 

Bardzo sympatyczny dwugłowy smok. Wykonany na szydełku. Dzięki zamontowanym w środku drucikom ma elastyczne łapy, paluchy, ogon, szyje i skrzydła – można je dowolnie ustawiać. Kolory do uzgodnienia. Dostępny na zamówienie.

Kategoria: Tagi: ,

Opis

Wymiary:

Wysokość ok. 19 cm
Długość ok. 30 cm

Maskotka handmade na szydełku – smok z bajki dla dzieci

Maskotka handmade Amigurumi dla dziecka od 3 roku życia. Idealny prezent na urodziny, Komunię Św., imieniny dla naszej pociechy!

Smok wykonany z włóczki. Wszystkie elementy doszywane i wyszywane.

Dobrane kolory, staranne szycie oraz ciekawe dodatki.

Będzie także wspaniałą ozdobą pokoju dziecka. Tworzę z pasją i w każdą pracę wkładam ogrom miłości i pracy.

Smok jest jedyny w swoim rodzaju i będzie na pewno stanowił super PREZENT!

Istnieje możliwość przyczepienia lub wyszycia na smoku imienia dziecka za niewielką dodatkową opłatą – prosimy o kontakt w opisie. Również kolory smoka można dobrać do indywidulnych upodobań.

Przedstawiona maskotka jest robiona na szydełku, przykład polskiego rękodzieła. Nie jest to produkt masowy ani z Chin. Wszystkie wyroby na stronie sklepu wykonuję ręcznie na szydełku, tylko na zamówienie.

Wykonanie: Maskotka wykonana w stu procentach ręcznie techniką amigurumi, czyli japońską sztuką szydełkowania wypychanych zabawek.

Skład: włóczka odpowiednia dla dzieci, wypełnienie poliestrowe

#smok #maskotka #przytulanka #prezent #narodziny #ozdoba #dekoracja #zabawka #maskotka #przytulanka #bajkadladzieci #amigurumi  #maskotkanaszydelku