Misio – maskotka handmade dla dzieci amigurumi

150,00 

Misio nie lubi być sam. Najlepiej czuje się albo na kolanach, albo na podusi przytulony do właściciela. Czeka z utęsknieniem na nowego przyjaciela 🙂
Wykonany jest na szydełku z pluszowej, mięciutkiej i miłej w dotyku włóczki, wypełniona włóknami poliestrowymi. Ma plastikowe oczka na zaciski.

Dostępny na zamówienie.

Opis

Wymiary:
Wysokość ok. 40 cm
Można prać w 30 C

Przytulanka handmade na szydełku – Misio z bajki dla dzieci

Nasz Misio to maskotka handmade Amigurumi dla dziecka w każdym wieku. Idealny prezent dla dziecka na urodziny, Roczek, Komunię Św., imieniny!

Misio wykonany jest z mięciutkiej włóczki, wypełnienie poliestrowe (jak w poduszkach), oczy plastikowe tzw. “safety eyes”

Dobrane kolory i staranne wykonanie sprawiają, że Misio jest wspaniałą ozdobą pokoju dziecka. Przytulanka idealna dla niemowląt, nie zawiera niebezpiecznych części.

Misio jest jedyny w swoim rodzaju i będzie na pewno stanowił super PREZENT!

Istnieje możliwość doczepienia lub wyszycia na misiu imienia dziecka za niewielką dodatkową opłatą – prosimy o kontakt w opisie. Również kolory misia można dobrać do indywidulnych upodobań.

Przedstawiona maskotka jest robiona na szydełku, przykład polskiego rękodzieła. Nie jest to produkt masowy ani z Chin. Wszystkie wyroby na stronie sklepu wykonuję ręcznie na szydełku, tylko na zamówienie. Tworzę z pasją i w każdą pracę wkładam ogrom miłości i pracy.

#miś #misiu #maskotka #przytulanka #prezent #narodziny #ozdoba #dekoracja #zabawka #maskotka #przytulanka #bajkadladzieci #amigurumi  #maskotkanaszydelku